טיפולי פנים אנטי אייג’ינג

רובנו רוצים לשמור על העור שלנו נראה צעיר וקורן, אבל מעבר לניתוח, מה באמת הדרך הטובה ביותר כדי לעזור לעור להיראות צעיר יותר? אנחנו בבית היופי ג’יזל מציעות טיפול אנטי אייג’ינג ייחודי ממעבדות המחקר של חברת ז’אן דארסל בגרמניה המבוסס על פיטוהורמונים מצמח האיריס.

קביעת תור אונליין לטיפול פנים אנטי אייג’ינג

Loading...

טיפול אנטי אייג’ינג בעזרת ערכת המולטיבלנס:

לאחר גיל 45 ייצור הורמון האסטרוגן נחלש בגוף האישה. מחסור בהורמון זה משפיע על מראה העור ומביאה לעור מקומט וזקן. ערכת המולטיבלנס מחייה את העור ומספקת לעור תחליף מהצומח שנקרא פיטוהורמונים.

טיפול של 75 דקות המבוסס על פיטו הורמנים המופקים מצמח האיריס ונותנים מענה בצורה הטבעית. תמציות ז’אן דארסל המבוססות על איזופלונים משורש צמח האיריס ממריצות את ייצור הקולגן וכן את ייצור האלסטין. בנוסף, הן בונות מחדש את מגנון מחסום העור ומונעות ממנו לאבד מים. מולטיבלנס מאזן את המחסורים אשר גורמים להזדקנות העור, משפרים את גוון העור ואלסטיות הרקמות, ממריצים את חידוש התאים ומאטים את צמצום הרקמות התומכות והמחברות.

השלמת הטיפול

להשלמת הטיפול אנחנו ממליצות לשלב פילינג מיקרודרמבריישן להחלקה מכנית של הקמטים.

טיפול פנים ליפטינג

650

מולטיבלנס הינו מערך טיפול פנים אנטי – אייג’ינג אינטנסיבי שמשלב בתוכו חוויה מרגיעה ומהנה במיוחד המבוססת על פיטו-הורמונים, המופקים משורש צמח האיריס אשר מעוררים את פעילות התא ומובילים לצפיפות תאים בשכבת העור. בסיום הטיפול תווי הפנים נעשים ברורים ומתוחים יותר, ובזכות הגברה מטבולית בפעילות התא, העור מקבל מראה זוהר. ומרענן. משך הטיפול 75 דקות.

קרא עוד