טיפול באקנה

450

טיפול באקנה אינו מיועד כיום רק עבור בני נוער, אנשים רבים בגילאי ה- 20, ה- 30 ומעבר מתמודדים עם הופעת הפצעונים. טיפולים לאקנה יכולים להתבצע אצל רופא עור או או במכון היופי ובד”כ מורכב מניקוי עמוק של הנקבוביות כדי לפטור את העור של משומנים עודפים ועל מנת להמריץ את מחזור הדם. מרכיבים אנטי בקטריאליים מנוצלים בתוך בתהליך כדי למנוע הופעה חוזרת של פצעונים.

מי צריך טיפולי אקנה?

טיפול באקנה מומלץ עבור מטופלים שעורם נוטה להיות שמנוני, אקנטי או לאלה עם עור מעורב. מראה של עור כזה יהיה מלווה בברק ועם או בלי פצעונים. גם גברים וגם נשים יכולים לנצל את היתרונות בטיפול פנים אקנה / ניקוי עמוק כדי לטהר את העור ולרפאו. טיפול כזה משלב בתוכו טיפול באדים יסודי עם מכשיר אדים, ניקוי עמוק, ניקוז נפח בלוטות חלב ומסכת ריפוי וקרם לחות מיוחד לסוג העור. בטיפול משולב חומצות גליקולית וסליצילית המיועדת לשיפור מראה העור ולמניעת הופעה חוזרת של הפצעונים. בהתאם לצורך משולב בטיפול קילוף מכני (מיקרודרמביישן), טיפול באלומות אור (SHR) ו/או בשילוב פוטותרפיה (LED). לאחר הטיפול העור נקי וללא שומן. הלקוחה מקבלת הנחיות כיצד לשמור על הצלחת הטיפול בבית.

אנחנו משתמשות רק במוצרי הקוסמטיקה של ז’אן דארסל. טיפול פנים כולל 7 שלבים: ניקוי ראשוני, פילינג, טיפול באדים, ניקוי עמוק, המרצה, מסכה וקרם מסיים. משך הטיפול 60-70 דקות.