הסיפור שלי

 

ג’יזל החלה את דרכה לפני 45 שנים כקוסמטיקאית במלון בקיסריה, עם הזמן החלה ג’יזל לצבור קהל לקוחות רחב ובין היתר טיפלה בבית משפחת רוטשילד. והתפרסמה ברבים. על אף ההצלחה הרבה שרכשה, היא המשיכה ללמוד ונסעה לעתים שכיחות לגרמניה, צרפת ואיטליה כדי להמשיך ולהעשיר את הידע מקצועי. בסוף שנות השמונים ג’יזל עברה לת”א והיום עומדים לזכותה מכוני יופי מצליחים בת”א.
בבית היופי ג’יזל תמצאו מגוון של טיפולים: טיפולי פנים בערכות אישיות של חברת ז’אן דארסל, פילינג ייחודי בעזרת מכשיר הרבידרם, טיפול בצלוליט, הסרת שיער בSHR, איפור קבוע ועוד. כל לקוחה שמגיעה מקבלת יחס חם ואכפתי שכולל שיחת טלפון ביום שאחרי כדי לברר איך היה ואם הכל בסדר. כל מפגש עם לקוחה חדשה הוא כאל התחלה של מערכת יחסים ממושכת.

מוצרים מקצועיים

אנחנו משלבים בטיפולי הפנים גם מגוון מכשירים וטיפולים מיוחדים בהם מיקרודרמברשיין, מסכה מחממת, מסכת ג’ל כדי להעצים את תוצאות הטיפול והחוויה טיפולית. חשוב לנו מאוד להגיע לניצול מקסימלי של פונטציאל הטיפול ואנחנו משתמשות בניסיון שלנו כדי לשלב מכשירים שונים בטיפול על מנת להגיע לתוצאות מיטביות.

סינרגיה

אנחנו משתמשים במוצרים הכי טובים ומכשור המתקדם שיש. אנחנו מאמינים שטיפול נכון צריך להכיל חומרים פעילים ואיכותיים על מנת להגיע לתוצאות מיטביות. ולכן אנחנו מייבאים בעצמנו מוצרי קוסמטיקה איכותיים מגרמניה בשם ז’אן דארסל ואנחנו מאמינים כי הם המוצרים הכי טובים שיש. בנוסף אנחנו תמיד מקפידים להתעדכן בטכנולוגיות הכי חדשות ולכן אנחנו מחליפים את המכשור שלנו לעיתים קרובות.

הצלחה

בית היופי ג’יזל הינו מוסד ידוע והלקוחות באים אלינו מכל הארץ. בין לקוחותינו עשרות רופאים שפוקדים את הקליניקה שלנו ומפורסמים שאיננו מתכוונים לחשוף את שמם. הדיסקרטיות של הלקוחות שלנו חשובה לנו ואנחנו בטוחים שהגישה הזו גורמת להם לחזור ולקבל אצלנו טיפולים באופן קבוע.